وعده های دولت پس از گذشت 45 روز برای زلزله زدگان خراسان شمالی عملی نشد

[ad_1]


از تمامی پاسداران و بسیجی های مومن به اسلام و انقلاب و ارتشی های با ایمان و شجاع این مملکت که هر روز و شب از مرزهای کشورمان چه زمینی و چه دریایی و هوایی محافظت می کنند، تشکر می کنم.


 رئیس محترم ستاد اقامه نماز جمعه مردم خوب می فهمند. چرا یک بار از تریبون نماز جمعه دانشجوی اصلاح طلب، شاعر اعتدالی و … استفاده نکرده است؟


از نویسنده سریال زیرپای مادر بپرسید با چه نیتی این سریال بی محتوا را نوشته است.


چرا بعضی دختران فکر می کنند که زندگی شان فقط توسط امثال زالوی شبکه های اجتماعی تباه می شود و اصلا نفس اماره خودشان و وسوسه شیطان درون و کنجکاوی ساده و فریب خوردنشان را در اشتباهاتشان دخیل ندانسته و خود را مقصر نمی دانند.


روزنامه محترم خراسان سلام. لطفا پیگیری کنید چه اتفاقی افتاده که همراه اول بسته اینترنتی یک هفته شبانه را 500 درصد گران کرده است. 


 عید فطر جشن بزرگ مسلمانان است، این چه شعری بود که میثم مطیعی در مراسم پیش از نماز عید فطر خواند؟!


 برخی بدانند که با توهین و تهمت نه تنها از اعتبار رئیس جمهور محترم کاسته نخواهد شد، بلکه بر محبوبیت ایشان در جامعه افزوده خواهد شد.


 آقای محترم شاعری که در صف نماز عید فطر آبروی مومنی را می بری به زودی منتظر چوب خدا باش که متاسفانه دوا نداره.


 ای نشسته صف اول، خدا پشت و پناهت/ تیر کینه و عداوت نشود مانع راهت.


صرف این که بگویند حجابت را درست کن اثرگذار نیست؛ اگر گروه هایی در جهت امر به معروف تشکیل شوند، علم و حلم وقدرت بیان داشته باشند، با استدلال و در زمان یکی دو دقیقه منکر را تبیین کنند، قطعا بی اثر نخواهد بود.


 حرف اشتغال جوانان برای قبل از انتخابات بود دیگه از این حرف ها خبری نیست. مسئولان محترم خسته نباشید.


مایه تعجب است که فیلم های سطحی و کم ارزش فروش میلیاردی دارند، چرا باید کارگردانان چنین فیلم هایی تشویق شوند و به ساخت چنین فیلم های کم زحمت وغیرمفید ادامه دهند؟ 


چرا مسئولان فکری به حال پرسنل قراردادی نمی کنند؟ همه متاهل هستند و بالای 10 تا 20 سال سابقه کار در شرایط سخت با مدرک حداقل دیپلم تا لیسانس دارند . خدا را خوش نمیاد. با این حقوق کم زندگی کردن؛ در آزمون دستگاه های اجرایی هم نمی توانند شرکت کنند. شرایط سخت است . این حرف دل چند هزار نفر کارمند قراردادی است. سازمان مدیریت برنامه ریزی فکری کند. لطفا لطفا لطفا.


 خانمی می گفت کاش دانشگاه آزاد نبود تا دختران ما پر رو شوند! کاش هر دختری در شهر خودش دانشگاه می رفت تا خانواده اش نگران نباشد.


پیشنهاد می شود به جای تخریب کوه ها و طبیعت وهزینه های زیاد برای جاده سازی از جاده و پل های هوایی داخل خود شهر استفاده شود. کشورهای دیگه کیلومترها روی دریا وجنگل و رودخانه و توی شهر و حتی از داخل ساختمان ها، پل و جاده و مترو و منوریل و … می سازن، چرا ما از این تکنولوژی و امکانات استفاده نکنیم ؟!


 بعد از 28 سال خدمت صادقانه، پول رهن منزل، پول عمل همسر و فرزندم را ندارم به مسئولان مربوطه مراجعه کردم به غیر از سردواندن و بی توجهی به پرسنل زیر مجموعه کار دیگری یاد ندارند. برای خودم متاسفم که چنین مسئولانی در شغلم بر مسند نشسته اند.


 بازم چشم ملت به هدر رفت صدها میلیارد تومان از جیب شان برای اجرای کمربندی جنوبی- طرحی که عدم بازدهی داشته – روشن !! اگر این مطالب دقیقا کارشناسی شده مطرح شده باشد که بدا به حال مسئولان محترم اجرایی که اجازه دادند عده ای سودجویی کنند وبه کام ملت تلخی را بچشانند؛ افسوس و صد افسوس و دریغ از کمی تدبیر.


این روش صفحه جدول و سرگرمی ها اصلا خوب نیست. خیلی مشکل و ناامیدکننده است لطفا آن را تعویض کنید.


 موسسه گالوپ خیلی هم اشتباه نگفته دوست عزیز؛ جامعه شناسان و روان شناسان نمی توانند کاری بکنند مسئولان باید کاری بکنند، من فرهنگی هستم هشت ماهه اضافه  کار من را پرداخت نکردند قسطم عقب افتاده حالا اعصابی هم می مونه؟ نه تفریحی نه مسافرتی. چرا مردم کشورهایی مانند سوئیس آرام، صبور و خوش اخلاق هستند؟ 


 بدین وسیله از تمامی سازمان های کنترل آب و هوا خواهش می کنم به داد مردم سیستان برسند، بندگان خدا از نعمت آب محرومند!


چرا کسی برای اشتغال دکترهای دام پزشک قدمی برنمی دارد؟


در کشور ما یک اداره هست با چندین هزار کارمند به نام اداره کار. این قدر مشغله داره که یکی نیست بپرسه شما چندین هزار نفر دارید چه کار انجام می دهید؟ البته توهین نباشه!


وزارت نفت می خواد 2500 نفر رو از طریق آزمون کتبی استخدام کنه تمامی آن ها هم باید مهندس مکانیک، نفت، گاز و … باشند. پس نیروهای قراردادی با سال ها سابقه که این مدارک را ندارند چه؟ لطفا پیگیری کنید.


ویلاهای اجاره ای کنار دریا در شمال شبی 150،120 و 180 هزار تومان است. چه خبره؟ مگه این جا سر گردنه است؟ مگه من فرهنگی روی گنج قارون نشسته ام و پول پارو می کنم؟ مگه هتل شش ستاره یا قصر ناتینگهام اجاره می دهند؟


بنده تولیدکننده هستم با هشت کارگر خانم که دارند کار می کنند. برای 50 میلیون وام گیر کردم هر بانکی مراجعه می کنم نمی دن. مجبورم کارگاهم رو تعطیل کنم. پس این وام تولید که می گن به چه کسانی تعلق می گیره؟ حتما باید پارتی داشته باشی؟!


رفتم بانک کشاورزی برای وام با کارت یارانه گفت فقط به کشاورز تعلق می گیرد! من باغچه بانم.


بانک ها برابر دستورالعمل صادر شده بانک مرکزی با نرخ 18 درصد بعد از دوندگی زیاد و معرفی ضامن وام می دهند منتها بین 15 تا 25 درصد از مبلغ وام را مسدود می کنند و شما باید کل مبلغ وام را تسویه کنی. در واقع با سود بیش از 25 درصد وام می دهند و جای هیچ اعتراضی هم نیست.


 چرا یک موضوع کوچک را بزرگ می کنید؟ اگر توهین بد است از هر طرف بد است. کور خود و بینای دیگران نباشید!


جدول های سودوکو را من با کمی فکر، حل می کنم. دوست عزیز کمی فکر باید کرد.


از ساعت 10 صبح تلاش کردم برای ثبت نام پژو 2008 وارد سایت ایران خودرو بشوم و پس از 6 ساعت و در حالی که تا مرحله واریز وجه پیش رفتم ارتباط با سرور قطع شد. لطفا از وضعیت درب و داغون ثبت نام گزارش تهیه کنید.


در چینش وزیران احتمالی کابینه دولت دوازدهم دو شرط اساسی و مهم باید لحاظ شود: 1- تعهد 2- تخصص!


آقای روحانی برای گرمای هوا لازم نیست کاری بکند فکری برای بیکاری ما مهندسان عمران بکند که با 45 سال از اول دولت یازدهم تا الان بیکاریم و زن و بچه داریم و بیمه نیستیم.


ممنون از تمامی استادان محترم که دستور خارج شدن سند 2030 از دستور کار دولت یازدهم را خواستار شدند.


 


جوابیه مخابرات درباره بحث فیبر نوری و رانت اختصاصی مخابرات


در پاسخ به مطالب مندرج در آن روزنامه در تاریخ های 96.3.24 با عنوان «شرکت مخابرات در بعضی مناطق به بهانه فیبر نوری، اینترنت را اختصاصی کرده…» و 96.3.25 با عنوان «روزنامه محترم خراسان! در بحث فیبر نوری و رانت اختصاصی مخابرات وسرعت کم و قطعی مکرر…» در ستون «حرف مردم» به استحضار می رسانیم: انحصاری در ارائه اینترنت بر بستر فیبر نوری وجود ندارد. سایر شرکت های خصوصی می توانند با سرمایه گذاری برای ارائه سرویس اقدام کنند. گفتنی است مخابرات با استفاده از آخرین فناوری های روز برای ارائه سرویس هایی همچون تانوما و VDSL اقدام کرده است که سرویس هایی با کیفیت و سرعت بسیار بالاست. درخصوص اعتراض مشترک محترم، ایشان می توانند با روابط عمومی مخابرات منطقه خراسان رضوی (2021) تماس حاصل کنند تا با بررسی شماره ایشان برای رفع مشکل اقدام شود. با تلفن 2021 آماده شنیدن نظرها و پیشنهادهای شما عزیزان هستیم.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *